Think Server & System X

IBM, HP ve diğer marka Sunucu ürünlerini de sizlere sunuyoruz.

Güvenebileceğiniz kaliteyi ve hizmeti sunan dinamik bir altyapıyla işinizi ileriye taşıyın. İş yükünüze ve bütçenize bağlı olarak bir IBM Think Server veya System X sunucu, verilerinizi işlemeye uygun bir depolama sistemi ve ihtiyaçlarınıza uygun ağ oluşturma hizmeti seçin.Satın almayı düşündüğünüz sunucu özelliklerini bize mail göndererek bu isteğinizi karşılayan sunucunun fiyat teklifini talep edebilirsiniz.

Oki Baskı Çözümleri

OKI marka fotokopi ve faks makineleri, mono ve renkli yazıcılar ile nokta vuruşlu yazıcılar ve sarf malzemelerini uygun fiyatlara alabilirsiniz.

OKI global olarak iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik ekonomik ve profesyonel kurum içi baskı çözümleri üretir. Birçok ödüllü ürün, hizmet ve çözümlerden oluşan portföyü ile her boyutta ve bütçedeki kurumların baskı ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur.

Sistem Odası Ve Kabinet Çözümleri

Server odanız, IT yatırımınızın kalbi pozisyonundadır.

Kabinet içerisine yerleştirme sayesinde cihazların kaplayacağı alandan tasarruf sağlanmış olur.
Sunduğumuz kaliteli Kabinet sistemleri ile de normlara uygunluk ve güvenlik getirmekteyiz.

Network Çözümleri

Kesintisiz Güçlü Ve Dinamik Çözümler

Firmamız, Cisco SMB Select Partner ünvanıyla sayısız WAN & VN & VoIP konulu projelerde, anahtar teslim çözümler üreterek, değerli müşterilerimize faydalar sağlamıştır.

NAS,SAN,DAS Depolama Çözümleri

IBM Server Storage,Synology,Seagate Ürünleri ile Gelişmiş Depolama Çözümleri.

Sisteminize uygun depolama üniteleri (storage), veri depolama ağları (san) mimarilerini oluşturarak profesyonel çözümleri sizlere sunuyoruz.
Veri Depolama çözümleri sonrasında Felaket Kurtarma Çözümleri, Veri Yedekleme ve Arşiv Çözümleri ile entegre edilerek yapının sürekliliği garanti altına alınmaktadır.

Skype Kurumsal Online Toplantılar

Skype'la birlikte işlerinizi daha iyi yürütün.

Mesajlaşma, sesli ve görüntülü çağrı, çevrimiçi toplantı ve paylaşım özelliklerine tek bir uygulamadan erişin.En sevdiğiniz cihazda dilediğiniz kişiyle, dilediğiniz yerde buluşun ve birlikte çalışın.