Paralax1
RH Bilişim Teknik Servis ve Eğitim Hizmetleri Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında kuruldu. RH Bilişim ekibi, daha önce Monitor Group bünyesinde 18 yıl süreyle Bursa ve Türkiye genelinde bilişim çözümleri, teknik destek ve danışmanlık alanlarında hizmet vermekteydi. Sonuç olarak 26 yıldır Bursa’da bilişim sektöründe hizmet vermekte ve çeşitli projelerle anahtar teslim çözümler sunmaktayız. Piyasanın talep ve ihtiyaçları doğrultusunda komple bilgi işlem müşavirlik hizmetleri veren firmamız, yaptığı genel teknik hizmet sözleşmeleri ile koruyucu aile hekimi gibi çalışmaktadır. Bu çalışmalarımız, sistemlerle ilgili olarak, zaman içerisinde yapılabilecek iyileştirme, verimlilik arttırıcı, risk önleyici, problem giderici, koruyucu ve sabit teknisyen olarak sıralayabileceğimiz tüm teknik hizmetlerimizi ve danışmanlıklarımızı kapsamaktadır.

Yazılım, donanım ve proses kontrol cihazlarını kapsayan özel ve genel çözümler konusunda uzman servislerini sürdürmektedir.

 

Başta tekstil ve otomotiv olmak üzere çok çeşitli sektörler için geniş bir çözüm yelpazesine sahip olan RH Bilişim, ölçüm ve paketleme sistemlerinin otomasyonu ve sisteme entegrasyonu konusunda da değerli referanslara sahiptir.

 

Bursa ve çevresindeki büyük ve köklü firmalara sayısız projeler yapmış ve aynı zamanda maliyet düşürme çalışmaları da yaparak firmaların verimliliklerine ve ekonomilerine de ciddi katkılarda bulunmuştur. Bu çalışmalarından dolayı çeşitli ödüller almıştır.

 

26 yıllık süreçte konusuna göre çeşitli ödüller ve Türkiye birincilikleri ile başarıdan başarıya koşmuştur.

 

Halen Microsoft, IBM, Lenovo, Huawei, OKI, Mcafee – Intel Security başta olmak üzere, Sophos Cyberoam, Acronis, Synology, Cisco, HP, Dell, Vmware, Websense – Forcepoint, CA, 3M, Vodafone, Adobe, Zwcad vb sektöründe öncü üreticilerin üst seviye çözüm ortaklıklarını sürdürmektedir.

 

2003 yılından beri OKI’ nin yetkili servisliği başarıyla devam ettiren RH Bilişim, ES yazıcı modelleriyle sunulan çözümlerde Türkiye’ deki birkaç iş ortağına verilen yetkiye sahiptir.

 

Gelişen teknolojileri takip ederek güncel ve etkili çözümleri müşterilerine sunmayı ilke haline getirmiştir.

 

Bursa’daki ilk Azure sanal sunucu çözümünü de RH Bilişim gerçekleştirmiştir. Pek çok firmaya Microsoft Office 365 çözümlerini konumlandırmıştır. Bu bağlamda 2015 yılında Microsoft’ un Bulut özel ödülüne layık görülmüştür. Sertifikalı ve uzman teknik kadrosu ile halen Bursa ve çevresindeki kuruluşlara proje, teknik destek, danışmanlık hizmetleri vermektedir. Kendi mutfağında yaptığı işlerin dışında taşeron ekipleriyle de yapısal kablolama, kamera güvenlik, santral, özel & paket yazılım, web sitesi ile ilgili çözümler de sunmaktadır.

 

Misyonumuz

 

Bilişim sektöründe güçlü altyapımız ve deneyimli kadromuz ile yenilikçi ve başarılı projelere imza atmaktır.

 

Vizyonumuz

 

Firmamızı; Bilişim sektöründe Türkiye’nin teknolojik gelişmelerine yön veren, kurum, kuruluş ve bireylerin teknolojiyi en etkin biçimde kullanabilmeleri için yol gösteren, sektöründe tüm dünyada kabul gören, güçlü, güvenilir ve öncü bir kurum haline getirmektir.

 

Hedefimiz

 

Müşterilerimizin verimlilik ve karlılıklarını artırabilmeleri için tüm bilişim gereksinimlerini bir noktadan sağlayabilmek, talep edilen ürün ve hizmette, zaman-fayda-maliyet kıstaslarına uygun bir çözüm sunmak, güvenilir, güler yüzlü, müşterilerine karşı sorumlu bir yönetim anlayışı geliştirmek, hizmet verdiğimiz tüm kurum, kuruluşların kendi kuruluşumuz olduğunu düşünerek hizmet sunmaktır.

 

Çözümlerimiz

 

Bilişim sektörü ile ilgili, dünyanın en saygın üreticilerinin ürünleri ile proje hazırlanmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, anahtar teslim çözümler sunulmaktadır. 26 yıllık tecrübemizle Bursa ve çevresinde birçok başarılı projeye imza atılmış ve ödüller alınmıştır.

 

Sektördeki Yerimiz

 

RH Bilişim, bilişim sektöründe sürekli büyüyen çözüm ve müşteri havuzu ile sektörde her zaman bilgi ve tecrübesi ile bir adım önde olduğunu, sahip olduğu yetki zenginliği ve kalifiye personeli ile birlikte verdiği hizmetlerle göstermektedir.