Office 365 Satış

Office 365’te her zaman güncel ve hemen her yerden erişilebilir durumda, tanıdığınız uygulamalar vardır.
 • Office 365 Online Lisans Modeli
  Office 365 ürünün doğrudan Microsoft yurtdışı üzerinden satın alındığı modeldir. Fiyatlar Microsoft sitesinde afişe edilmiş durumdadır. Ödemeler doğrudan Microsoft İrlanda üzerine yapılır. Aylık 250 USD üzeri alımlarınızda aydan aya (taksitle) havale ile ödeme seçeneği sunar. Daha düşük alımlarınızda sadece kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.Yurt dışı faturası olduğu için KDV %0 olarak gelmektedir. Bu model muhasebeleştirme ve gider gösterebilmek adına avantajlı olmadığı için genelde 5 kullanıcı üzeri alımlarınızı Open Lisans modeli üzerinden almanızı önermekteyiz.
 • Ofice 365 Open Lisans Modeli
  Open Lisans modeli ile, 5 kullanıcı ve üzeri alımlarınızı faturalı bir şekilde almanız mümkündür. Microsoft tarafında projeniz açılarak özel indirimler alınabilmektedir. Fatura yetkili iş ortağı olarak Makronet Bilgi Teknolojileri tarafından size kesilecektir. Ödemeler yıllık peşin olarak yapılmaktadır. Sipariş geçildikten 3 gün sonra Open Lisans ürün anahtarınız oluşur.

Open lisans size en avantajlı Office 365 fiyatlarını sunar.

 • Office 365 OV, OVS Lisans Modeli
  250 kullanıcı üzeri kurumsal firmalara özel bu lisanslama modelinde 3 yıllık anlaşmalar şeklinde Office 365 lisansı almanız mümkündür.
 • Office 365 EA,EAS Lisans Modeli
  250 kullanıcı ve daha büyük ölçekli firmalara özel lisanslama anlaşması modeli ile Microsoft’un tüm ürünlerinde firmanıza özel fiyatlar alabilirsiniz. Office 365 E1 ve üzeri paketler de bu anlaşma kapsamında yer alabilmektedir. Bu anlaşma modeli için bazı alt gereksinimlere ihtiyaç duyulur.