RH Bilişim Teknik Servis ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. OKI yazıcı, faks, fotokopi ve çok fonksiyonlu makinelerin teknik servis ve sarf malzeme tedariği konularında hizmet vermektedir.OKI makineleri teknik desteği konusunda eğitimli teknisyen kadromuz ile teknik servis taleplerinize hızlı ve çözüm odaklı yanıt veriyoruz.

Memur-OKI servisi Çağrı merkezimiz ya da internet kanalı ile gelen teknik destek talepleri aciliyet, konum ve uzmanlık alanlarına göre tasnif edilerek uygun ekiplerimize yönlendirilmektedir.
OKI teknik servis hizmetini firmamızdan iki şekilde temin edebilirsiniz.

OKI yazıcılar iş ve ev  kullanımı için performanslı ve ekonomik çözümler sunar.Son yıllarda baskı çözümlerinin vardığı noktalardan biri de kablosuz (wireless) baskı çözümleridir. İş yerlerinde ağ bilgisayarlarını kablolarla bilgisayarlara bağlamadan kablosuz olarak çıktı alabilirsiniz. Bilgisayardan bağımsız sadece USB ile çıktı almak Oki yazıcılarla artık çok kolay.

OKI Ağ yazıcıları küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için ideal çözümler sunuyor. Baskı işlemleri dışında çok fonksiyonlu yazıcı seçenekleriyle fotokopi,yazıcı, tarayıcı,faks işlevlerini de tek bir ürün de çözebiliyorsunuz.

Hizmet sektöründe işlemlerin hızlı aktığı yerlerde OKI Nokta vuruşlu yazıcı çözümleri ile ekonomik şerit maliyetleri size hem fiyat hem de  zamandan kazandırır. Fatura,slip,sürekli form gibi hızlı baskı alma işlemlerinde Oki yazıcılar size en iyi çözümü sunar.

OKI  aksesuar ve yedek parça, şerit,kartuş,toner ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı en uzun ömür ve en ucuz fiyat, düşük maliyetli çalışma imkanı elde edebilirsiniz.

İş ve ev kullanıcıları yazıcı satın aldıktan sonra yazıcı sorunları ile uğraşıyor. OKI printer modelleri sorunlarla uğraşmanıza neden olmaz sorununuza çözüm olur. Kolay kullanımı ile herkesin rahatça kullanabildiği yazıcı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Yıllara meydan okuyan OKI yazıcıları, sık baskı alan iş yerleri için tercih edilebilecek en iyi markaların başında geliyor.

 

Satış esnasında sizlere en uygun çözümleri sunmayı vaat eden RH Bilişim  satış sonrasında da size kaliteli bir destek hizmeti sunuyor. Konusunda uzman, güler yüzlü personellerimiz ile satış öncesi bilgilendirme ve kurulum konusunda siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktayız. Yazılımsal ve teknik sorunlara karşı ekstra evrak talep etmeksizin, ürün üzerindeki seri numarası vasıtası ile yerinde veya servisimizde teknik destek sağlamakta, ortalama 1 iş günü içerisinde sorunlarınıza çözüm bulmaktayız. Ürünlerimiz 2 yıllık standart garanti süresine sahipken bu süre, ürün kaydı yapıldığı takdirde 3 yıla uzamaktadır.

Oki Teknik Servis Çözümlerimiz

Oki yazıcılar ile ilgili satış öncesi bilgilendirme, kurulum, yaşanılan yazılımsal ve teknik sorunlara çözüm getirme ve arızalı cihaz tamiri hizmetleri veriyoruz,

Bize telefon ve mail ile ulaşıp sorunlarınız hakkında bilgi verebilir veya cihazlarınızın yerinde servis garantisi var ise servis talebinde bulunabilirsiniz. Yerinde servis garantisi olmayan cihazlarınızı teknik servis merkezimize getirdiklerinde sorun hakkında çözüm üretiyoruz.

Garanti Dışı Oki Yazıcılar İçin Teknik Servis

Garanti dışı yazıcılarda arıza tespitinin ardından müşteriye teklif sunulur ve teklif onaylanırsa tamiri yapılır, teklif onaylanmaz ise yazıcıyı ücretsiz iade alabilirsiniz.

Teknik Servis Hizmet Bölgelerimiz

Bursa Bölgesinin tamamına Oki servis hizmetini veriyoruz. Bursa dışı müşterilerimiz için kargo aracılığıyla yazıcılarını teslim alıp arıza tespit ve tamir hizmetlerini sunuyoruz.